


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“,
eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.
- Úvod
- Světelné zdroje a svítidla
- LED pásky
- Hliníkové profily
- Přisazený hliníkový profil 30x7 mm, čirý difuzor, komplet, 2 m, Profil PX
Přisazený hliníkový profil 30x7 mm, čirý difuzor, komplet, 2 m, Profil PX

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Související zboží3
- Přisazený hliníkový profil 30x7 mm, čirý difuzor, komplet, 2 m, Profil PXSkladem > 1 ks296,00 Kč244,63 Kč bez DPH
Přisazený hliníkový profil pro LED pásky, rozměry průřezu cca 30x7 mm. Součástí je čirý difuzor, který lze do profilu nacvaknout. Tento profil je určen pro krytí a chlazení LED pásků do šíře 12 mm. Upevnění k podkladu lze provést pomocí montážních úchytů, vrutů, lepidel. K profilu lze zakoupit úchyty a koncovky.
Hliníkové profily McLED® představují v současné době již neodmyslitelný doplněk oblíbených LED pásků. Hliníkový profil totiž ve spojení s LED páskem plní hned několik významných funkcí.
Jednou z jeho vlastností je schopnost odvodu tepla vznikajícího během svícení v LED pásku. Tím se významným způsobem prodlužuje životnost LED pásku a zároveň se tím i udržuje vysoká kvalita vyzařovaného světla. Druhotnou (avšak neméně důležitou) funkcí hliníkového profilu je i ochrana LED pásku před prachem a dalšími vnějšími vlivy – LED pásek je vlepen v hliníkovém profilu a přikryt difuzorem. Difuzor pak navíc pomáhá přizpůsobovat vyzařované světlo našim požadavkům. Hliníkové profily se však staly díky mnoha variantám rovněž designovým interiérovým doplňkem.
Tento hliníkový profil se nejčastěji používá k přisazení na povrch vybraného materiálu, ať už se jedná o zeď, dřevěný strop, nábytek, sádrokarton apod. Uchycení se provádí jednoduše zacvaknutím do přivrtaných úchytů, které nabízíme jako příslušenství. Je také možné jej provrtat a uchytit pomocí vrutu, případně přilepit vhodným lepidlem.
Široké možnosti použití
Přisazený hliníkový profil můžete uplatnit na mnoha místech. Nejčastěji to jsou kuchyňské linky a pracovní desky, dekorace a osvětlení různých obytných i pracovních prostor a chodeb. Svítidla vytvořená z přisazených hliníkových profilů a LED pásků McLED® pak mohou v případě použití s nejvýkonnějšími LED pásky sloužit i jako úsporné, a přesto dostatečné hlavní osvětlení. S RGB LED pásky pak lze vytvořit velmi efektní dekorativní osvětlení s dlouhou životností a nízkou spotřebou.
Kvalitní hliníkový profil s originálním difuzorem
Rozměry průřezu tohoto hliníkového profilu jsou cca 29,52 x 6,96 mm. Do tohoto hliníkového profilu lze umístit LED pásek o maximální šířce 12 mm. Povrch tohoto hliníkového profilu je anodizován (eloxován), díky čemuž je odolnější jak proti povětrnostním vlivům, tak i proti mechanickému poškození.
Díky tomu, že tento originální difuzor McLED® do hliníkového profilu přesně pasuje, pomáhá tak chránit LED pásek před vnějšími vlivy, jako je například prach nebo další nečistoty. Tím se zároveň usnadňuje budoucí údržba. V případě odlepení LED pásku od podkladu také difuzor udrží LED pásek v profilu, tím zamezí jeho případnému poškození. Doporučujeme tedy vždy používat LED pásky v hliníkovém profilu i s difuzorem.
Typ příslušenství: Profil
Typ profilu: Přisazený
Druh difuzoru: Čirý (clear)
Provedení difuzoru: PC - čirý difuzor (clear)
Pro pásek šíře do: 12
Materiál: hliník + PC
Šířka [mm]: 29,52
Výška [mm]: 6,96
Barva: Hliník
Povrchová ochrana: Eloxování
Záruka McLED [M]: 24